Gawstal

+48 502 904 332

Zadzwoń teraz

Usługi remontowe


     Na potrzeby własne oraz naszych klientów stworzyliśmy specjalistyczne zaplecze służące usługom remontowym. W naszej firmie możecie Państwo dokonać naprawy zarówno różnego rodzaju pojazdów ciężarowych oraz służących utylizacji odpadów jak i samych kontenerów.

     Specjalizujemy się w fachowym i szybkim remoncie kontenerów na odpady. W naszym warsztacie tanio i fachowo dokonacie państwo naprawy muld, kontenerów o pojemności od 5m. do 34 m. Możecie Państwo także nam zlecić wykonanie nowych kontenerów lub przeróbkę.

W ramach usługi dokonujemy napraw blacharskich, uszkodzeń mechanicznych, piaskowania oraz malowania kontenerów w kolorach klienta.

Przyjmujemy mniejsze i większe zlecenia, od zwykłego malowania, po generalny remont.

     Zapewniamy fachowe doradztwo i wykonawstwo w oparciu o nasze doświadczenie, nowe jak i sprawdzone technologie oraz obowiązujące normy. Możesz liczyć na pełne zaangażowanie w powierzone nam zadania, mobilność przekładającą się na terminowość, przejrzystą kalkulację kosztów, możliwość negocjacji cenowych, spisanie umowy, gwarancję.

Wybór naszej firmy na Twojego usługodawcę zobowiązuje nas do usatysfakcjonowania Ciebie w stu procentach.Zagospodarowanie odpadów

Możemy zagospodarować odpady wymienione w Rozporządzeniu z dnia 21.03.2006r. w sprawie odzysku lub unieszkodliwiania odpadów poza instalacjami i urządzeniami.

czytaj więcej

blog

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą odbioru odpadów i recyclingu.

czytaj więcej

map

Straczanowo 8, 62-330 Nekla
+48 502 904 332
robert@gawstal.com.pl