Gawstal

+48 502 904 332

Zadzwoń teraz

Odbiór surowców

Szanowni Państwo świadczymy następujące usługi na podstawie zawieranych umów:

Odbiór surowcówa) Karton / tektura - luzem i w belkach
b) Plastiki - polipropylen, PP, PE, PCV Abs, INNE
c) Złom: stalowy, metale kolorowe akumulatory
d) Drewno: zużyte palety, płyty meblowe itp. Trociny wióry ścinki płyta wiórowa fornir, odpady z gospodarki leśnej,

     Każdego klienta traktujemy w sposób indywidualny i w zależności od jego potrzeb dostosowujemy naszą ofertę. Najczęściej wykorzystujemy kontenery o pojemności od 5m do 34 m. Kontenery odbieramy własnym transportem ciężarowym z siedzimy klienta.

     W przypadku jeżeli klient posiada własne kontenery i transport umowa może być sporządzona w taki sposób że umożliwia klientowi dostawę odpadu bezpośrednio do naszego zakładu.

     Odpady opakowaniowe poddawane są sortowaniu na poszczególne frakcje i belowaniu. Do przerobu surowców wykorzystujemy prasy belujące o potencjale przerobowym do 7 tysięcy ton miesięcznie. Tak przygotowane odpady kierowane są do firm zajmujących się recyclingiem i powtórnym wykorzystanie.

     Jako firma przyjmujemy na siebie odpowiedzialność za prawidłowy recycling surowców wtórnych od momentu ich odbioru od klienta aż po dotarcie do podmiotu posiadającego status recyklera. Spółka współpracuje z największymi papierniami, hutami oraz zakładami przerobu tworzyw sztucznych zlokalizowanych na terenie Polski i państw ościennych.
Transport odpadów

Posiadamy własny tabor samochodów ciężarowych przystosowanych do transportu kontenerów z odpadami..

czytaj więcej

Zagospodarowanie odpadów

Możemy zagospodarować odpady wymienione w Rozporządzeniu z dnia 21.03.2006r. w sprawie odzysku lub unieszkodliwiania odpadów poza instalacjami i urządzeniami.

czytaj więcej

blog

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą odbioru odpadów i recyclingu.

czytaj więcej

map

Straczanowo 8, 62-330 Nekla
+48 502 904 332
robert@gawstal.com.pl